Nesete vaše těhotenství těžce?

Když se žena nachází ve stavu očekávání, každého napadne jenom myšlenka na to, jak je šťastná a vděčná za tento nesmírný dar, který ji v životě potkal. Ne každá žena však těhotenství plánuje a je v okamžiku, kdy spatří dvě čárky na těhotenským testu nadšená z toho, že se jí život obrátí naruby.

pozitivní těhotenský test

Zklamání a pocit, že život právě skončil

I takové pocity prožívají ženy, které miminko neplánovaly a přišlo příliš brzy na to, aby na něho byly připravené. I když se na takovou změnu v životě připravit nikdy zcela nedá, nová situace dokáže potrápit nejednu ženu, která se s ní neztotožňuje.

Ve většině případů se budoucí maminky cítí zklamané ze sebe samých, díky tomu, že to připustily. Beznaděj, která jich doprovází celým těhotenstvím jich ničí a připadají si, že jejich dosavadní život, kterého si užívaly jim právě končí a už nikdy nebudou mít šanci zažít vše, co si plánovaly a o čem snily.
máma v srdci

Změna sebe samé

Mnoho žen, které jsou v očekávání mají obavy i z toho, že jich dítě změní jako osoby, a to od základů. Je totiž ženské připadat si žádaná, cítit se fyzicky dobře a mít priority, které se zaměřují na to, co svobodné ženy zajímá – móda, krása a ženy, které obdivují tím, jaké jsou.

Z pozice mateřství se vám však všechny hodnoty změní a jediné, co budete pokládat za správné a podstatné, budou potřeby vašeho miminka, díky kterým už nebudete mít tolik času na sebe. Některým ženám to nijak nepřekáží, ale najdou se i takové, které z toho chytá panický strach.

Přerušení těhotenství

Do určité fáze těhotenství, je možné svobodně se rozhodnout, jestli miminko chcete nebo naopak – netoužíte mít. Téma potratu je poněkud kontroverzní a nesetkává se z pozitivními reakcemi společnosti, která na něho hledí nepochopeně. Uvědomte si však, že takové rozhodnutí nelze vrátit zpět a budete s ním žít celý život. Někdy je naopak lepší, postavit se strachu čelem, abyste zjistily, že jste se prakticky o nic neokradly, ale pouze získaly!

Léto a pobyt u vody, co víc jde ruku v ruce?

V letních úmorných vedrech není nic lepšího než ležet v plavkách na lehátku s ledovým míchaným nápojem v ruce a mít na blízku velký bazén, kde byste si mohli co nejrychleji zchladit své rozehřáté tělo. Po dlouhé zimě se letních měsíců lidé nemůžou dočkat. Těší se až opět vytáhnout své lehké letní modely a budou okouzlovat svým vzhledem vhodné protějšky. Chybí jim sluníčko, prodloužená noc, venkovní akce, festivaly i posezení na zahrádce u chlazeného čepovaného piva s přáteli. Léto je symbolem optimismu, lidé jsou veselejší, plní elánu a ze všech stran jde slyšet smích a dobrá nálada.

lidé na pláži

Kam se vydat?

Léto je hlavní sezónou proto vyrazit někam na dovolenou. Mnoho rodin si svou vysněnou dovolenou zařizuje už v zimních měsících, převážně v lednu, kdy jsou ceny zájezdu podstatně levnější než uprostřed sezóny, kdy už je navíc většina hotelů plně obsazena. Vyrazit na dovolenou znamená oprostit se od všech pracovních i rodinných povinnosti a užívat si každičký volný den. Chcete odjet do jiného prostředí, poznávat svět a nechávat se hýčkat. Většina rodin volí dovolenou u moře se službami all inclusive, kde se o vás královsky postarají a vy si tak skvěle odpočinete. Od toho přece dovolena je. Zažíváte jedinečný okamžik, kdy vás pálí písek pod nohama a obklopují vás vlny slaného moře. Tohle doma prostě nemáte.

pláže v Dominikáně

Zdá se vám, že pobyt u moře je příliš drahý a léto u vody se dá přece strávit i jinak? Vydejte se na dovolenou do kempu pod stan nebo se ubytujte v roubených chatkách s výhledem na čistou a lákavou přehradou. Přehrady jsou dnes stejně oblíbené jako letní koupaliště. Svědčí tomu čím dál větší obsazenost.

Nemáte v blízkosti přehradu a dovolená u moře je v nedohledu? Chcete taky nasávat letní paprsky a nepotit se v rozehřátých ulicích? Vyrazte na letní koupaliště, které vám poskytne útočiště v opravdu parných dnech, kdy se teplota může vyšplhat až přes 30 stupňů Celsia. Čistá a průzračná voda je tam tak lákavá, že se nemůžete dočkat, až se do ní ponoříte.

Jste spokojena se svým vzhledem?

Také neustále myslíte na svůj vzhled? Na to, jestli jste dostatečně štíhlá a tím pádem krásná? Zkuste s tím přestat. Na světě jsou totiž také ženy, které právě na své nedostatky poukazují. A mají se za ně rády. Zkuste ve své sebelásce přitvrdit a mějte se ráda!

modelka

Bojíte se sníst větší porci, dát si na chuť moučník, nebo v létě zmrzlinu? Prohlížíte si stehna, paže a bříško, jestli zase o něco nepovyrostli? Přemýšlíte, jak nejlépe zamaskovat problémové partie? Hledáte v šatníku něco, v čem nebudete vypadat tlustě? Hodnotíte nemilosrdně sebe ale i ostatní ženy? Přestaňte s tím! Okamžitě. Nesnášet své tělo je hloupost.

Možná se snažíte alespoň třikrát týdně sportovat a málo jíst. Možná vše děláte ve snaze zhubnout. Nebo si od toho slibujete něco víc? Očekáváte, že budete šťastnější? Krásnější? Přitažlivější? Zkuste přehodit výhybku, a energii, kterou zbytečně plýtváte, věnujte něčemu užitečnějšímu. Přestaňte si odříkávat věci, které máte ráda a buďte veselejší a šťastnější.

dívka na kolejích

Cítit se dobře ve svém těle

Naučte se cítit se dobře ve svém těle, ať už je jakékoliv. Máte na to právo. A nemusíte být zrovna ideálem krásy. Přestaňte být posedlá svým vzhledem, nebuďte na sebe tak přísná a pořád se nepozorujte. Ostatní vás totiž tak kriticky nevidí. Vždyť přeci máte mnoho jiných předností, než je postava modelky.

Ideál ženské krásy

Každým dnem jste zahlcována fotkami zdánlivě dokonalých těl, že proto zapomínáte na to, že skoro žádná žena tak ve skutečnosti nevypadá. Fotky jsou totiž počítačově upravovány. Necháváte se navádět k tomu, abyste svůj vzhled brala tak moc vážně, že kvůli tomu zapomínáte na vlastní vnitřní hodnoty.

Mnoho žen se kvůli kritickému pohledu na sebe samé už ani nechce svléknout před partnerem. Drží nesmyslné diety, které vedou až k depresím.

dívka anděl

Co na to pomáhá?

Srovnejte si vše v hlavě. Sex-appeal není přeci tím nejdůležitějším na světě. Přednost dejte rodině, lásce, dětem a přátelům. Zaměřte se na lásku k sobě samé. Naučte se sama sebe milovat takovou, jaká jste. I se svými nedostatky, protože právě ty z vás dělají jedinečnou bytost.

Staňte se nenahraditelnou partnerkou

Toužíte být pro svého partnera středobodem vesmíru? Ve velké zamilovanosti se to děje automaticky, ale co potom? Většina je o Vašem chování! Nemusíte mít postavu Karolíny Kurkové, hlas Madonny, ani sex-appeal Marylin Monroe! Stačí se umět správně zachovat.

kovbojka
 
Mějte na paměti, že Váš muž rozhodně nechce mít doma semetriku. Nýbrž touží po parťačce! A právě parťačka je pak většinou na celý život. Uvědomte si, že je to stvoření, které má vlastní mozek a přemýšlí. Dokonce i bez Vašich rad. Když už si o radu řekne, dejte mu ji. Pokud máte velkou tendenci mu ji dát i bez požádání, snažte se diplomaticky. A nejlépe, když jste si jistá, že je to lepší řešení, než vymyslel on.

kajak
 
Buďte i správňačka! Líbilo by se Vám, kdyby Váš partner pokaždé uraženě nafoukl tváře, když se mu něco nelíbí? Nebo dělal scény? Snažte se mít chladnou hlavu a přetočit vše do humoru. Správná žena se neurazí, ale taktně vyvede muže z omylu.
 
Smějte se!Ne nadarmo se říká, že smích léčí! Muži milují ženský úsměv, smích. Hned se jim vše zdá hezčí a snazší. Snažte se, aby jeho pohled na Vás byl stále krásnější, usměv oplácející! Nezapomeňte – smích je blahodárný i pro Vaše tělo.
 
Nežárlete! To rozhodně nikdy nikam nevede. Povídá si Vás muž s nějakou jinou ženou? No a? Máte svoje kamarády opačného pohlaví? Bavíte se i s jinými muži? Bavíte se s jinými, aniž byste svého partnera nějak zradila? Pokud jste si na všechny tyto otázky odpověděla záporně, tak snad ani nežijete. Muži jsou všude stejně jako ženy. A zkrátka navzájem spolu hovoří. Nehledejte za každým promluvením hned podvod. Jste spolu ve společnosti a Váš partner tančí s jinou? Buďte ráda, že je společenský a jiné Vám ho můžou jen závidět! Ovšem pokud už to přehání (opět nedělejte žárlivou scénu ani vyčítavý výstup, a podobně), tak běžte k němu, přivlňte se do jeho náruče, polibte ho, zašeptejte mu krásné slůvko… Uvidíte, jak bude mile překvapen a na nějakou jinou ženu v místnosti okamžitě zapomene. Minimálně to ocení mnohem víc, než ostudu přede všemi.
 
žena

Pokud se Vám ona situace skutečně hrubě nelíbila – řekněte mu o tom až doma. V klidu, sdělte mu své negativní pocity a obavy. Buďte smutná, nikoli naštvaná! Jeho srdíčko roztaje a bude s Vámi jednat jako v bavlnce. 

Proč byste měla jíst hořkou čokoládu?

Většina z nás si hlídá svou štíhlou linii, nebo se snaží nějaké to kilo shodit, takže ačkoli čokoládu milujeme, jenom málokdy si ji dopřejeme. Ale vědci tvrdí, že bychom se neměli žinýrovat – hořká čokoláda je totiž zdravá!
·         Ne všechno, co se tváří jako čokoláda, je čokoláda
Nemluvíme o těch mléčných hmotách, které se za čokoládu vydávají a je v nich více cukru a umělých látek nebo sladidel, než je v cukřence. Mluvíme o kvalitní čokoládě, která má obsah kakaa nebo kakaových bobů alespoň sedmdesát procent.
blondýna s čokoládou

Dopřáváte si denně alespoň čtvereček kvalitní čokolády? To je dobře!

A proč? Protože vás bude chránit před mrtvicí a jinými onemocněními mozku, kterým může tento nejdůležitější a nenahraditelný orgán podlehnout. Cévní příhody mohou klesnout až o třicet tři až čtyřicet procent, pokud si denně dáte alespoň dílek nebo dva hořké čokolády, která má obsah kakaa nad sedmdesát procent. Dánští vědci ale tvrdí, že i šedesát procent čokolády je dostatečné množství k tomu, abyste ochránili svůj mozek před cévními příhodami.
–          Proč právě hořká čokoláda?
Všechny ostatní hmoty, které mají méně, než řekněme šedesát pět procent čokolády, obsahují jednoduché cukry, a mnohdy až třicet procent celkové hmoty. To je příliš mnoho na to, aby čokoláda, která je v těchto cukrovinkách přítomna například jenom ve třech nebo pěti procentech, rozhodně zdravá není.
–          Příliš mnoho cukrovinek naopak riziko cévní příhody může zvyšovat
Čokoládové hmoty, které neobsahují dostatečné množství kakaa, obsahují cukr, který může cévám škodit, hlavně cévám v srdci, mozku a játrech.
čtverečky čokolády
Zdravé jsou Flavonoidy
Flavonoidy jsou antioxidanty, jež působí proti usazování cukru a škodlivých látek v cévách.
Co způsobuje kvalitní čokoláda?
·         Lepší průtok krve
·         Lepší kvalitu spánku
·         Vysoký obsah hořčíku a vápníku
·         Zlepšuje stav naší imunity
·         A samozřejmě zahání chuť na sladké!

Kvalitní reklamní textil i pro zájmové kroužky či Vaši rodinu

V dnešní době se již stalo naprosto běžnou praxí reklamního textilu. Samozřejmě, že již dříve měli určité profese pro výkon práce pracovní oděv, ale dnes i takové profese, které dříve nevyužívali speciálního oděvu, dnes využívají reklamního oblečení. Pokud jsou Vaši zaměstnanci oblečení do reklamního textilu, nejenže je zákazníci dobře poznají a vědí, že patří k Vaší společnosti, ale také Vám vlastně dělají ještě dále reklamu.

tričko

Reklamního oblečení v dnešní době nejvíce využívají obchodní řetězce, ale i malé obchody, aby zákazníci poznali, kdo je v obchodě prodavačka a kdo jen další zákazník a podobně. My Vám nabízíme vysoce kvalitní reklamní textil v mnoha podobách. Využijte například naší skvělé nabídky pánských a dámských triček s krátkým rukávem v mnoha různých střizích, barevných provedeních a velikostech.

Dámská trička s krátkým rukávem jsou skvělým kouskem reklamního textilu, který lze kombinovat se spoustou dalších doplňků a lze jej využívat v každém ročním období. Prakticky po celý rok je mohou zaměstnanci nosit jen tak, ale můžete je doplnit ještě reklamními mikinami, bundami či vestami. Potisk či výšivku Vám vytvoříme podle Vašich představ a požadavků.

trika

Kromě dámských triček s krátkým rukávem Vám nabízíme také pánské či dětské modely. Postaráme se o velké zakázky Vašich firem, ale také o menší zakázky pro nejrůznější sportovní kluby či kroužky, ale i o soukromé zakázky. Můžete si u nás objednat již od jednoho kusu a to z celé naší republiky. Všechen náš reklamní textil je vyroben z vysoce kvalitních materiálů a ve velmi pohodlných střizích.
Nejen dámská trička s krátkým rukávem, ale i pánská můžete využít nejen při práci, ale také ke sportu či jiné zábavě. Nemusí obsahovat jen reklamu firmy či obchodu, ale také třeba název Vašeho sportovního klubu či kroužku nebo jméno Vaší rodiny a podobně.