Staňte se nenahraditelnou partnerkou

Toužíte být pro svého partnera středobodem vesmíru? Ve velké zamilovanosti se to děje automaticky, ale co potom? Většina je o Vašem chování! Nemusíte mít postavu Karolíny Kurkové, hlas Madonny, ani sex-appeal Marylin Monroe! Stačí se umět správně zachovat.

kovbojka
 
Mějte na paměti, že Váš muž rozhodně nechce mít doma semetriku. Nýbrž touží po parťačce! A právě parťačka je pak většinou na celý život. Uvědomte si, že je to stvoření, které má vlastní mozek a přemýšlí. Dokonce i bez Vašich rad. Když už si o radu řekne, dejte mu ji. Pokud máte velkou tendenci mu ji dát i bez požádání, snažte se diplomaticky. A nejlépe, když jste si jistá, že je to lepší řešení, než vymyslel on.

kajak
 
Buďte i správňačka! Líbilo by se Vám, kdyby Váš partner pokaždé uraženě nafoukl tváře, když se mu něco nelíbí? Nebo dělal scény? Snažte se mít chladnou hlavu a přetočit vše do humoru. Správná žena se neurazí, ale taktně vyvede muže z omylu.
 
Smějte se!Ne nadarmo se říká, že smích léčí! Muži milují ženský úsměv, smích. Hned se jim vše zdá hezčí a snazší. Snažte se, aby jeho pohled na Vás byl stále krásnější, usměv oplácející! Nezapomeňte – smích je blahodárný i pro Vaše tělo.
 
Nežárlete! To rozhodně nikdy nikam nevede. Povídá si Vás muž s nějakou jinou ženou? No a? Máte svoje kamarády opačného pohlaví? Bavíte se i s jinými muži? Bavíte se s jinými, aniž byste svého partnera nějak zradila? Pokud jste si na všechny tyto otázky odpověděla záporně, tak snad ani nežijete. Muži jsou všude stejně jako ženy. A zkrátka navzájem spolu hovoří. Nehledejte za každým promluvením hned podvod. Jste spolu ve společnosti a Váš partner tančí s jinou? Buďte ráda, že je společenský a jiné Vám ho můžou jen závidět! Ovšem pokud už to přehání (opět nedělejte žárlivou scénu ani vyčítavý výstup, a podobně), tak běžte k němu, přivlňte se do jeho náruče, polibte ho, zašeptejte mu krásné slůvko… Uvidíte, jak bude mile překvapen a na nějakou jinou ženu v místnosti okamžitě zapomene. Minimálně to ocení mnohem víc, než ostudu přede všemi.
 
žena

Pokud se Vám ona situace skutečně hrubě nelíbila – řekněte mu o tom až doma. V klidu, sdělte mu své negativní pocity a obavy. Buďte smutná, nikoli naštvaná! Jeho srdíčko roztaje a bude s Vámi jednat jako v bavlnce.