Kvalitní reklamní textil i pro zájmové kroužky či Vaši rodinu

V dnešní době se již stalo naprosto běžnou praxí reklamního textilu. Samozřejmě, že již dříve měli určité profese pro výkon práce pracovní oděv, ale dnes i takové profese, které dříve nevyužívali speciálního oděvu, dnes využívají reklamního oblečení. Pokud jsou Vaši zaměstnanci oblečení do reklamního textilu, nejenže je zákazníci dobře poznají a vědí, že patří k Vaší společnosti, ale také Vám vlastně dělají ještě dále reklamu.

tričko

Reklamního oblečení v dnešní době nejvíce využívají obchodní řetězce, ale i malé obchody, aby zákazníci poznali, kdo je v obchodě prodavačka a kdo jen další zákazník a podobně. My Vám nabízíme vysoce kvalitní reklamní textil v mnoha podobách. Využijte například naší skvělé nabídky pánských a dámských triček s krátkým rukávem v mnoha různých střizích, barevných provedeních a velikostech.

Dámská trička s krátkým rukávem jsou skvělým kouskem reklamního textilu, který lze kombinovat se spoustou dalších doplňků a lze jej využívat v každém ročním období. Prakticky po celý rok je mohou zaměstnanci nosit jen tak, ale můžete je doplnit ještě reklamními mikinami, bundami či vestami. Potisk či výšivku Vám vytvoříme podle Vašich představ a požadavků.

trika

Kromě dámských triček s krátkým rukávem Vám nabízíme také pánské či dětské modely. Postaráme se o velké zakázky Vašich firem, ale také o menší zakázky pro nejrůznější sportovní kluby či kroužky, ale i o soukromé zakázky. Můžete si u nás objednat již od jednoho kusu a to z celé naší republiky. Všechen náš reklamní textil je vyroben z vysoce kvalitních materiálů a ve velmi pohodlných střizích.
Nejen dámská trička s krátkým rukávem, ale i pánská můžete využít nejen při práci, ale také ke sportu či jiné zábavě. Nemusí obsahovat jen reklamu firmy či obchodu, ale také třeba název Vašeho sportovního klubu či kroužku nebo jméno Vaší rodiny a podobně.