Propagujte na reklamních tričkách něco rozumného a v pozitivním duchu

Potkáváte občas na ulici v letním období někoho oblečeného v tričku s krátkým rukávem, na jehož hrudi či zádech se v celé své kráse vyjímá velký propagační nápis? Není to nic neobvyklého a v lidské přirozenosti je nápis na triku přečíst, a to v očekávání, že se dozvíme něco, co nás bude zajímat, a co nás vnitřně obohatí. Jaké zklamání však přichází v okamžiku, kdy je obsah sdělení nudný, otravný a dotěrný.

trička na plotě

Nemyslete si, že někoho nadchnete pivním tématem – pivo se v naší zemi pije odpradávna a v konzumaci tohoto nápoje jsme v přepočtu na počet obyvatel na světové špičce, to ovšem neznamená, že musíte naše sladovny, pivovary a chmelnice propagovat horem dolem. Ve skutečnosti je málokdo zvědavý na rádoby vtipné pivní slogany a lidé spíše ocení něco konstruktivního z jiného soudku, co jim zlepší jejich vlastní život.

Podvědomí neustále pracuje – na lidskou duši neustále působí celá řada vlivů, ať už smyslových, či mimosmyslových. Ve skutečnosti každičký sebemenší detail zaznamenáváme do naší podvědomé mysli – lidské duše, a to má pak přímý vliv na další jednání a vystupování. Proto se snažte propagovat pozitivní myšlenky a skutky, počítá se každá drobnost a vytváří se tím také pozitivní kolektivní vědomí.

kreslení na textil

Nevšední nápady zaujmou nejvíc – lidé kolem vás nejvíce reagují na něco zajímavého a nevšedního. Chcete-li propagovat činnost vaší firmy nebo životní styl, zaměřte se na to nejlákavější, z čeho mohou mít lidé užitek. Například ZOO koutek může pod své logo vložit slogan: „Již pět let se u nás těší dobrému zdraví Zebra Grévyho, nejvíce ohrožená zebra na světě.“ Anebo stěhovací firma může napsat na reklamní trička: „Přestěhujeme vám i vestavěnou skříň na míru, kterou přizpůsobíme novému prostředí.“ Anebo prodejce skla a bižuterie může uvést: „Součástí sortimentu je i sklo Swarowski, jehož tradice sahá do Jiřetína pod Bukovou v Jizerských horách.“ Anebo instalatéři mohou mít na zádech nápis: „zavolat nám můžete i na Štědrý den, havarijní servis je v provozu nonstop.“

Uvidíte, že právě takováto reklama přinese největší užitek nejen vašim zákazníkům, ale i vám samotným.

Muži jako perfekcionisté

Jeden vybuduje kurník, druhý opraví schody a ten třetí vymyslí létající auto. Každý něco a každý co může. Ne každý má totiž k dispozici dílnu. Takže se to někteří pokouší lepit v paneláku, a když si doma vysloveně na koleně vyrobí jachtu, zjistí, že s ní nemohou ven. Pak je zde ještě druh mužů, kteří zatlučou hřebík křivě i bez průvanu a netuší k čemu je širočina. Ale těmi se zde nebudeme zabývat, jen by nás to zdržovalo a řečeno upřímně, já se za to dost stydím. Takže máme muže a muže, jedny dřevěné, druhé železné a pak ještě třeba muže elektrické, nebo stavebnické. Je spousta činností, které muži nevykonávají profesionálně a při tom to umí. Těch je velká škoda, ale život je už takový.

šuplera

Byli jste již někdy v takové dílně? No, ne každému je to umožněno. V obou vám přechází zrak, co že to tam jsou za nástroje a přístroje a aparáty a vůbec všechna možná různá hejblátka. S polovinou z nich bychom si asi nevěděli rady. Ovšem metr asi umíme požívat všichni. Ovšem umíme použít i pasametr?

Že nevíte vůbec co to je. Klid, já to také ještě před léty netušil. Nyní to již vím a mohu podat čistě amatérské vysvětlení. Je to měřidlo, kde se musí nejprve něco nastavit, nějaká míra, rozměr a pak tím kontrolujeme hotové výrobky.

starodávné měřidlo

Příklad. V dílně se vyrábí písty do bezpečnostního vázání a tyto musí mít kolem obvodu určitý rozměr. Kontrolor nebo pracovník to musí měřit tak zvanou šuplerou, ale rychlejší je to právě zmíněným pasametrem. Není třeba pak měřit každý jednotlivý kus, ale jen projíždět přes nastavený rozměr a jde to jako na drátkách.

Proto nám tento nástroj spadá do tak zvaných porovnávacích měřidel, zvaných též komparační. Když jste se s tím ještě opravdu nesetkali, nic se neděje. Ovšem pokud chcete mít dílnu vybavenou na profesionální úrovni, je pravděpodobné, že se bez tohoto pomocníka neobejdete.

Kočárek a design

Když jsem byla těhotná, tak jsem chtěla už některé pěkné věci pro své dítě. Věřte mi nebo ne, ale moje dítě bylo moje vymodlené. A můj přítel byl opravdu v sedmém nebi, když jsem mu po dvou a půl letech oznámila, že už jsem konečně těhotná. Můj přítel úplně radosti brečel a nemohl tomu vůbec uvěřit. Uvěřil tomu, když jsem mu ukázala těhotenský průkaz a potom taky fotografii, kde bylo opravdu malinkaté miminko ve tvaru fazole. Ihned jsme s přítelem začali nakupovat různé oblečení a taky hračky, a to včetně kočárku. Chtěli jsme s přítelem opravdu nějaký kvalitní a designový kočárek, takže jsme na internetu hledali opravdu dlouho dokud nenajdeme nějaký kvalitní kočárek, který nám padne do oka.

Pohodlí je na prvním místě.

A na webové stránce zelenazirafa.cz jsme našli opravdu kvalitní a krásné dětské kočárky, a to od značky Kuner Rotax. A kočárky značky Kunert jsou velice kvalitní a vyrábí kvalitní dětské kočárky už od roku 2002. A jsou opravdu udělané do posledního detailu. A taky je to rodinná tradice, která opravdu dbá o vzhled a design kočárku. A ne jenom o tohle.

Kočárek Kunert je designový.

Díky tomuto jsou Kunert produkty opravdu oblíbené a má je rádo opravdu hodně zákazníků, a to v zemích Evropské unie, ale tak je mimo ni. Tyto kočárky Kunert splní veškeré bezpečnostní normy, které jsou opravdu důležité, aby děti byly v kočárku v pohodlí, a hlavně v bezpečí. Zároveň jsou tyto kočárky Kunert velmi pohodlné a taky si můžete vybrat z mnoha barev. Rodiče, kteří se těší na své děťátko, tak už nic nechtějí vybírat kvalitní dětský kočárek. Já sama jsem si Kuner Rotax opravdu oblíbila a jsem velmi ráda, že takový podobný kočárek si pořídila i moje sestra, když se jí narodil její druhý syn. Kočárky Kuner Rotax jsou opravdu skvělé a mají pevnou konstrukci. A jaké typy kočárků se líbí vám? Nebo je vám to jedno? Někomu záleží taky na ceně.

Skoncujte s pitím kávy – jednoduše a s minimálními abstinenčními příznaky

Vyměňte kofein za adaptogeny

Kofein = adrenalin. Tato jednoduchá rovnice naprosto dokonale funguje u každého, kdo si dopřeje černý nebo zelený čaj, kávu, kofolu a další tzv. kolové nápoje. Že se na kofeinu vypěstuje závislost, a tělo si pak žádá vyšší dávky, je známo již mnoho let. Kofein je droga, i když samozřejmě slabší, než heroin, ale je to droga a to nelze popřít. Konzumenti těchto nápojů se velmi snadno stávají drogově závislými, a pokud bychom je nazvali „feťáky“, je to silný výraz, ale zamyslete se nad tím, zda na něm není něco pravdivého.

pražená káva

Adrenalin je stresový hormon a konzumací kofeinu paradoxně podléháme chronickému stresu. Přitom stres je příčinou tolika zdravotních problémů, že bychom jimi popsali několik stránek. Naším životním cílem by tedy nemělo být stres navyšovat, ale naopak se jej zbavovat, jenže jak to udělat, když jsme přepracovaní, unavení, a ta káva nás „nakopne“, že alespoň můžeme fungovat?

kořen Ženšenu

Káva nás sice nakopne, ale pak se dostaví útlum, a tak pořád dokola, dokud řádně nevyčerpáme nadledvinky, a neprojeví se to vážnými zdravotními obtížemi. Existuje však snadné řešení, i když o něm mnoho lidí nemusí vědět – adaptogenní rostliny. Třeba taková červená maca Erectmax.cz neboli Maca peruánská. Patří do stejné kategorie bylinek, jako Ženšen nebo Rozchodnice růžová, Kotvičník zemní či indická Ashwagandha. Tyto rostliny nejen, že snižují hladinu kortizolu a adrenalinu v krvi, ale ještě nám dodávají energii, udržují hormonální rovnováhu a mimo jiné podporují tvorbu testosteronu u mužů, což je skvělá zpráva pro každého, kdo miluje sex a rozkoš s ním spojenou.

Skoncujte jednoduše se závislostí na kofeinu a s problémy s erekcí a nedostatkem chuti na sex. Vyzkoušejte adaptogenní rostliny v různých podobách, jako je čaj anebo, káva (nikoli z kávovníku, ale z čekanky, obohacená např. Ashwagandhou).

Vestavěné skříně mají smysl v každém interiéru

Mnoho lidí při plánování bydlení zapomíná na to, že existují vestavěné skříně, které mohou ušetřit mnoho místa. Právě nedostatek místa je to, co může být problém. Je mnoho lidí, kteří mají rádi, pokud jsou místnosti dostatečně prostorné. Místnosti mohou na člověka působit prostorně, pokud jsou prázdné. Jakmile ale do nich umístíte nábytek, může se u mnohých lidí projevit pocit stísněnosti. Abyste docílili toho, že se člověk nebude v místnosti cítit špatně, měli byste vsadit na vestavěné skříně sten-skrine. Právě tento typ skříní rozhodně nezabírá tolik prostoru, což jistě oceníte nejen vy, ale i jiní.

ložnice a skříně

Je ale potřeba počítat s tím, že by měl být interiér pro něco takového přizpůsobený. Pokud například stavíte nový dům, bylo by dobré mít něco takového předem ujasněno.

Pokud byste měli problém sehnat takové vestavěné skříně, které by se vám líbily nejen vzhledem, ale i materiálem, pak si můžete něco takového nechat udělat na míru. Jsou společnosti, pro které nebude problém pro vás něco takového na míru zhotovit. Stačí jen říct, co byste si představovali a jaké máte očekávání.

věci na ramínku

Jedna společnost, která se něčím takovým zabývá, vám na svých webových stránkách nabídne nejen informace, ale i fotografie, jak by mohly takové skříně, které by pro vás byly zhotoveny, vypadat. Určitě se nebojte podívat na webovou stránku, kde se můžete dočíst vše potřebné.

Každý, kdo chce opravdu ušetřit prostor, by si měl na něco takového vsadit. Vsaďte si na něco takového i vy, protože věřte, že mít dostatek prostoru v interiéru, je jen dobře. Je spousta lidí, kteří ocení maximum prostoru a minimum věcí v interiéru. Pokud to máte stejně, pak věřte, že vestavěné skříně budou pro vás ideální volba. Nebojte se něčeho takového, protože lepší možnost, jak ušetřit prostor, neexistuje. Každý potřebuje mít ve svém interiéru skříně, aby mohl uskladnit všechny své věci. Pokud vsadíte na vestavěné skříně, sami uvidíte, že jste se opravdu rozhodli správně.

Turistika je nenáročná. Zkuste jí také!

Turistika je de facto nenáročný sport, kterému se může věnovat každý bez rozdílu věku. K jejímu provozování nepotřebujete ani žádné speciální vybavení, vystačíte si s kvalitními trekovými botami a oblečením, které klidně už nějakou sezónu dobře slouží. Chůze patří mezi nejstarší a zároveň nejpřirozenější z pohybu vůbec. Pro naše tělo je tedy pohyb nesmírně důležitý, ovšem téměř každý z nás ho má nedostatek. Poslední roky jsme si zvykli na sedavý způsob života, který našemu tělu příliš neprospívá. Přibývá jedinců s civilizačními chorobami v čele s nadváhou nebo cukrovkou. Pokud tedy hledáte fyzickou aktivitu, kterou byste mohli vyzkoušet, je turistika jasnou volbou.

Lezení po horách

I když se jedná o vcelku nenáročný sport, je dobré dodržovat alespoň některá pravidla, díky kterým si budeme moci dopřát opravdový zážitek z horské túry. Mějte na paměti, že zvláště ve vyšších nadmořských výškách může být počasí občas nevyzpytatelné. Zatímco v nižších oblastech může být příjemně teplo, v horách se může počasí co minutu měnit. Tomu je samozřejmě dobré uzpůsobit i oblečení. Ovšem spíše než po teplém a tlustém oblečení sáhněte po tom lehčím a prodyšnějším, které je možné na sebe lépe vrstvit. Díky vrstvení bude následně mnohem snazší regulovat tělesnou teplotu.

Na vrcholu

Pokud bychom měli zmínit alespoň jeden kus vybavení, do kterého se vám vyplatí investovat, byla by to jistě kvalitní turistická obuv. I když na horských stezkách můžeme najít nadšence obuté v nejrůznější obuvi, té trekové se zkrátka nic nevyrovná. Chodidla díky ní zůstanou v suchu a teple i v sychravém počasí. Mají také silnější vzorek, díky kterému bude snadnější chůze i v jinak náročném terénu. Mnoho lidí, kteří se s oblibou n horské túry vydávají tuto skutečnost podceňují a velmi často volí vycházkovou obuv, která je pro tuto aktivitu krajně nevhodná.

Svatební vzpomínky

Svatební knihy https://www.goldpress.cz/produkty/svatebni-produkty/svatebni-doplnky/svatebni-knihy/ jsou velmi krásné a vzpomínkové věci, který by měl mít doma každý. Ne, že bych vás tímto nějak nutila k pořízení svatební knihy, to vůbec ne, ale myslím to tak, že je krásné mít nějaké vzpomínky na tak krásný den, jako je svatební. To platí třeba i o narození dítěte. To je taky velká událost. A abych se přiznala, tak já mám doma obojí a nejen to. Mám doma jak knihu o narození mých dětí, kde mám plno fotek, ale taky mám klasické fotoalbum, které si hýčkám a ráda ho všem ukazují. Pak mám i svatební knihu.

Každá žena sní o svatbě

Musím ale říct, že jsem dříve o ní neměla ani zájem, protože mi to přišlo velmi zbytečné, navíc svatební knihy stojí nemálo peněz. Jenže já jsem svatební knihu dostala právě jako svatební dar. Když jsem tu knihu rozbalila, tak jsem byla vděčná a ráda, že jsem si tu knihu nekoupila před svatbou sama. Když jsem knihu měla v ruce, tak byla opravdu krásná. Nebyla z levných materiálů, ale byla kvalitně dělaná a měla krásnou kresbu a taky vystouplé dekorace v podobě mašliček a srdíček. Byl to jednoduše můj styl. Když jsem knihu otevřela, začetla jsem se do svatebních básní a taky se mi líbily obrázky světových luxusních svateb. Taky tam nechyběla část duchovní, kterou jsem s oblibou přečetla taky. Potom je tam samozřejmě plno místa na fotografie.

Žádost o ruku je romantická

To byla moje podmínka číslo jedna, že chci, aby fotograf udělal kolem dvou set fotografií. Víte, mám v plánu se vdát jen jednou za život, a proto jsem chtěla na svatbu mnoho krásných vzpomínek a fotky jsou tím nejlepším nástrojem. Naštěstí jsem najala kvalitního fotografa, který můj požadavek splnil dokonale. Fotografie byly opravdu nádherné a měla jsem vážně z čeho vybírat. Ty nejkrásnější jsem si vystavila na poličce a další jsem dala do svatební knihy, kde budou sloužit jako krásné vzpomínky. A zajímá vás svatební kniha? Klekněte na náš web. Myslím, že nebudete zklamáni.

Solární plachty na bazén nejen pro ohřev vody

Neznám mnoho lidí, kteří by nebyli milovníky bazénu a koupání. Čím dál více lidí má na svých zahradách bazény v nejrůznějších podobách. Někdo má na zahradě nafukovací bazén, někdo zase velký zapuštěný bazén. Abychom si mohli užívat letní radovánky v krásné, čisté a teplé vodě, je velmi důležité se o náš bazén starat. Pravidelné čištění bazénu a pravidelný servis je už naprostou samozřejmost. Stejně tak je ale vhodné, používat kvalitní bazénovou chemii, která udržuje naši vodu křišťálově čistou. Naštěstí je v dnešní době na trhu obrovská škála kvalitní bazénové chemie. Pořád je tady jedna věc, která nám může naše letní radovánky trochu zkazit, a to je studená voda. Pokud nejste zrovna otužilec, po ránu vám může být koupání díky teplotě vody trošku nepříjemné.

Dno bazénu

A proto je velmi vhodná a důležitá solární plachta na bazén. Jak sám název napovídá, tato plachta má především za účel lehce ohřívat vodu díky slunečnímu záření. Samozřejmě ale také pomáhá před únikem tepla již ohřáté vody. To ale nejsou jediné výhody solárních plachet na bazény. Skvěle také chrání bazén před nejrůznějšími nečistotami ze stromů a keřů, jako je například listí nebo květy. Výborně chrání také před napadaným hmyzem. Díky tomu si ušetříte poměrně dost času s čištěním bazénu před koupáním.

bazén

Naše společnost Chlorito vám nabízí opravdu velké množství nejrůznějších solárních plachet všech barev, tvarů a velikostí. Mezi nejoblíbenější tvary patří samozřejmě kruh, ovál, případně obdélník nebo čtverec. Nabízíme našim zákazníkům ale také možnost výroby na přání, a to především v případě, kdy mají atypické rozměry svých bazénu. Samozřejmostí jsou nejrůznější velikosti. Zajisté tak najdete pro svůj bazén tu nejvhodnější velikost. Nejčastěji kupované jsou solární plachty v černé, případně v modré barvě, ale v posledních letech se dostávají čím dál více do obliby také průhledné solární plachty.

Podívejte se na naši nabídku a zajisté vyberete tu nejlepší plachtu pro vás bazén.

Nechte za sebe promluvit svou kreativitu!

Jak nejčastěji trávíte volný čas? S hlavou zaklesnutou v napínavé knížce nebo u displeje mobilního telefonu? S největší pravděpodobností bude právě druhá varianta ta správná. Není se čemu divit, dnes už pro mnohé běžný a opakující se rituál, bez kterého bychom si život snad už ani nedokázali představit. Jenže modré světlo vyzařující z obrazovek má negativní vliv na soustředěnost, kvalitu spánku nebo třeba produktivitu. Naše tělo trpí i v důsledku nedostatečného množství pohybu, pro který je přirozeně uzpůsobeno. Proč tedy trávíme u obrazovek tolik svého drahocenného času, když nám vlastně takto strávený čas nepřináší nic dobrého? Nebylo by přeci jenom na místě zvážit, zda by nešel náš volný čas využít nějak efektivněji?

Omalovánky pro dospělé

Návrat do dětských let
Pro většinu z nás byla jedna z nejoblíbenějších činností kreslení nebo vybarvování. Touto činností jsme se dokázali zabavit na celé hodiny a stačil nám k tomu papír a pár barevných pastelek. Možná je trochu utopie myslet si, že odložíme mobilní telefony a vrátíme se do dob, kdy lidé dávali přednost čtením knih, kreativní činnosti nebo sportovním aktivitám. Za zkoušku to přeci jenom stojí. Omalovánky online nabízí celou řadu zajímavých motivů k vybarvování jak pro malé děti, tak i pro ty odrostlejší. S dětmi se můžete zabavit na celé hodiny a strávit spolu kvalitní čas při zajímavé aktivitě, na které velmi často nezbývá v uspěchaném stereotypu prostor.

Barevné pastelky

Kvalitní počtení
Je až zarážející, jak nás zaujme člověk s knihou v ruce, zatímco nad člověk s telefonem se nepozastavíme. Kniha s pevnou vazbou má však kouzlo, které nám žádná moderní aplikace na telefonu nepřinese. Proč tedy svůj volný čas nestrávit v přítomnosti knižních hrdinů, milenců či dobrodruhů, kteří nás svými příběhy dokáží doslova připoutat do křesla mnohdy i na několik hodin.

Zdravé mlsání – ořechy.

Víte, že ořechy jsou veskrze zdravé, takže mlsání těchto pochoutek je zdraví prospěšné, na rozdíl od mlsání bonbonů a chipsů? Je to opravdu tak, obsahují vitamíny B a E, minerální látky, draslík, vápník a hlavně hořčík, kvalitní bílkoviny, vlákninu a nenasycené tuky. Mají antioxidační účinky a podporují naši imutinu, napomáhají dobrému trávení, mají blahodárný vliv na naši psychiku, ale také na naše vlasy a pleť. Prostě oříšky jsou zdravé a jejich konzumace je chvályhodná.

ořechy

Můžeme je nejen tedy mlsat v různých úpravách u televize, ale je dobré je použít i do vánočního cukroví, kde budou vlastně jakýmsi zdravým protizávažím na nezdravé tuky a cukry obsažené ve vánočním cukroví, ale přidávat je i do dalších pokrmů. Hodí se do salátů, ale také třeba do rizota nebo si sednou s těstovinami. Ve studené kuchyni se uplatní i ve sladké formě třeba jako doplněk jogurtu. Jsou doporučované ke konzumaci při ketonové dietě a také ve světě fitness. Každý druh ořechu se může pyšnit svými specifickými blahodárnými účinky na naše zdraví. Druhy se od sebe navzájem liší skladbou jednotlivých minerálů, tuků a dalšími vlastnostmi, jedno ale mají společné.

ořechy

Je to pravidlo jejich skladování a konzumace. Důležité je jejich skladování v chladu, temnu a v originálním sáčku, nebo třeba ve šroubovací sklenici pevně uzavřené. Nic také nezkazíme, když je dáme do mrazáku. Je důležité zabránit, aby se k ořechům dostal vzduch, který podporuje jejich žluknutí. Pokud narazíme na ořech černý nebo vyschlý, ten už není ke konzumaci vhodný, také ořechy hořké jsou nepoživatelné. Takže to základní o těchto výtečných skořápkových plodech už víme a můžeme se pustit do jejich konzumace. Je lepší se vyhnout ořechům praženým, které touto úpravou už nejsou mezi nejzdravějšími, také střídat jednotlivé druhy a pochopitelně všeho s mírou, takže ani tady to nebudeme přehánět s množstvím.