Vybavení k venkovnímu prodeji

Samozřejmě postačí stůl nebo stánek a zboží. Je však dobré vědět jaké vybavení je to správné a také jaké doplňky nám prodej usnadní a pobyt zpříjemní. Zejména pokud jezdíme na vícedenní akce.
skládací židle
·         Stůl
Dobrý stůl je základ. Měl by být rovný, voděodolný, stabilní, skládací a hezký. A pokud možno také lehký. Záleží samozřejmě na prodávaném druhu zboží. Nejpraktičtější volbou je nerezový skládací stůl s lamelovou horní deskou. Při troše štěstí je možno takový koupit okolo 600 Kč, ale vzhledem k tomu kolik místa v autě ušetří, se vám investice brzy vrátí.
·         Židle
Zde vyhrávají rybářská křesílka. Útlí lidé se spokojí i s židličkami prodávanými běžně v řetězcích za cenu okolo 200 Kč, jste-li však postavy normální středoevropské nebo dokonce při těle, vybírejte v rybářských potřebách. Při nákupu vyzkoušejte všechny možnosti. Vaše záda vám poděkují. Také zkontrolujte kvalitu materiálu a šití. Nezapomeňte i na nějaké sedátko pro případné hosty, stačí něco obyčejného, třeba starší kempinková stolička…
·         Vařič
Když budete u rybářů, rovnou kupte malý přenosný vařič na plynovou bombu i s kartušemi. To, že si u stánku sami uvaříte kávu, polévku nebo ohřejete konzervu, značně sníží vaše výdaje.
A nezapomeňte na hrnek, lžičku, misku a podobně. Hrnek i pro návštěvu! Kdyby náhodou.
prodej ve stánku
·         Osvětlení
Poohlédněte se po vhodných LED zářivkách a svítidlech. Vždy volte svítidla, která zajistí osvětlení celé prodejní plochy a mají nízkou spotřebu. Silné reflektory mohou způsobit velké problémy, neb sítě bývají přetížené.
Skvělá je i aktivní autolednička. Ta s připojením na 220V. Také může posloužit jako odkládací stolek.
·         A když jsme u stolků, nějaký skládací mini stoleček z Ikey se uplatní vždy a všude.
·         Řeknete, chybí už jenom váza s květinami. Nevěřili byste, jak tato drobnost pozitivně naladí vaše zákazníky a připoutá pozornost.
Tak nasadit zářivý úsměv, a vzhůru do boje. Berte to jako výlet!