Svatební vzpomínky

Svatební knihy https://www.goldpress.cz/produkty/svatebni-produkty/svatebni-doplnky/svatebni-knihy/ jsou velmi krásné a vzpomínkové věci, který by měl mít doma každý. Ne, že bych vás tímto nějak nutila k pořízení svatební knihy, to vůbec ne, ale myslím to tak, že je krásné mít nějaké vzpomínky na tak krásný den, jako je svatební. To platí třeba i o narození dítěte. To je taky velká událost. A abych se přiznala, tak já mám doma obojí a nejen to. Mám doma jak knihu o narození mých dětí, kde mám plno fotek, ale taky mám klasické fotoalbum, které si hýčkám a ráda ho všem ukazují. Pak mám i svatební knihu.

Každá žena sní o svatbě

Musím ale říct, že jsem dříve o ní neměla ani zájem, protože mi to přišlo velmi zbytečné, navíc svatební knihy stojí nemálo peněz. Jenže já jsem svatební knihu dostala právě jako svatební dar. Když jsem tu knihu rozbalila, tak jsem byla vděčná a ráda, že jsem si tu knihu nekoupila před svatbou sama. Když jsem knihu měla v ruce, tak byla opravdu krásná. Nebyla z levných materiálů, ale byla kvalitně dělaná a měla krásnou kresbu a taky vystouplé dekorace v podobě mašliček a srdíček. Byl to jednoduše můj styl. Když jsem knihu otevřela, začetla jsem se do svatebních básní a taky se mi líbily obrázky světových luxusních svateb. Taky tam nechyběla část duchovní, kterou jsem s oblibou přečetla taky. Potom je tam samozřejmě plno místa na fotografie.

Žádost o ruku je romantická

To byla moje podmínka číslo jedna, že chci, aby fotograf udělal kolem dvou set fotografií. Víte, mám v plánu se vdát jen jednou za život, a proto jsem chtěla na svatbu mnoho krásných vzpomínek a fotky jsou tím nejlepším nástrojem. Naštěstí jsem najala kvalitního fotografa, který můj požadavek splnil dokonale. Fotografie byly opravdu nádherné a měla jsem vážně z čeho vybírat. Ty nejkrásnější jsem si vystavila na poličce a další jsem dala do svatební knihy, kde budou sloužit jako krásné vzpomínky. A zajímá vás svatební kniha? Klekněte na náš web. Myslím, že nebudete zklamáni.