Sledování přes satelit


Dnes se kradou vozy jako na běžícím páse. I přesto, že jsou často vybaveny nejmodernějšími ochrannými zařízeními, zloději jsou vždy o krok na před. Už dávno se nekradou primárně pouze osobní vozidla, ale zájem na černém trhu je i o dodávky, případně dokonce i kamiony. Vlastníte-li přepravní firmu, měli byste tento fakt zohlednit. Ukradený vůz, a to i když je proti krádežím pojištěný, není zrovna to, po čem byste asi toužili, ale zvládnout se to dá.
navigace v autě

Když jich během relativně krátkého časového úseku ztratíte více, už se může jednat o větší problém, který může dokonce vaši firmu položit. A to asi nechcete. Proto byste se neměli příliš dlouho rozmýšlet a raději investovat do kvalitního satelitního sledovacího zařízení, které vám může nejen v těchto typech situací výrazně pomoci https://www.recenzuju.cz/satelitni-sledovani-rozlouskne-tvrde-orisky/.
označení na mapě


Užitečné vybavení


Pořídit si satelitní sledování neznamená pouze možnost najít svůj vůz kdekoliv na světě, ale má to i další pozitiva, která mohou významným způsobem přispět k lepšímu chodu vaší firmy.

–        Znát aktuální polohu svého auta je výbornou zbraní nejen proti zlodějům, ale také co se týče efektivity práce řidičů. Neustále jsou totiž na cestách nové a nové uzavírky, což můžete sledovat například na internetu. V případě, že se váš vůz k jedné takové blíží, je možné o této skutečnosti instruovat řidiče, který pak může zvolit jinou trasu, aby se zbytečně nezdržoval v zácpě.

–        Takto lze ale i sledovat stav paliva, což je vlastnost, která vám může ušetřit ročně i miliony korun. Dle délky trasy lze snadno vypočítat, zdali řidiči nejezdí delšími úseky, což v konečném důsledku znamená vyšší spotřebu. Tímto způsobem se ale dá zjistit například i závada na nádrži. Pokud řidič dodržuje vše, jak má, je úbytek paliva z poškozené nádrže jednou z nejčastějších příčin ztrát.

–        Nejmodernější satelitní sledovače také dokáží fungovat i jako kniha jízd. Stačí je jen dle potřeb nastavit.

Sledování přes satelit
5 (100%)1