Sodíkové výbojky master SDW-TG

Značka Philips v tomto směru dokáže zázraky. Jedná se o předního světového výrobce osvětlení. Dodávají světla nejenom do automobilového průmyslu, ale i do dalších mnohých různých odvětví. Průmysl, doprava, strojírenství, hospodářství, inovace a moderní technologie, do všech těchto kategorií promlouvají svými produkty a činy.

osvětlený most

Vybírat si můžete z více produktů Philips master:

  • SDW-T 35W
  • SDW-T 50W
  • SDW-T 100W
  • SDW-TG 50W
  • SDW-TD 100W

Sodíkové výbojky jsou vysoce účinné. Splňují nejnáročnější požadavky výkonu, svítivosti a dlouhé životnosti. Proto jsou ideální v případě osvětlení jak vnitřního, tak také venkovního.

Vytváří dokonalé světlo

Máte představu o dokonalém světle, ale nevíte, která zářivka či žárovka by vám vaše sny mohla splnit? V tom případě využijte právě sodíkové výbojky .
Méně známý, leč o to účinnější produkt
Tato značka je vysoce kvalitní. Sami se můžete přesvědčit ú činnosti světel.
K dispozici jsou dva typy. Základním rozdílem jsou Watty. Watt je samozřejmě jednotkou výkonu. Rozlišuje se 50W a 100W.
K dispozici jsou produkty s paticemi GX12. Je zde také možnost libovolné pracovní polohy. Velká výhody, protože produkty jsou velice variabilní a můžete je použít kdekoliv.

interiér

Jejich příkon se může zdát malý, na tak velký výkon, ale i přes docela malý příkon, jsou tyto produkty velice efektivní. Rozhodně mají své zásluhy, které si již několikrát opravdu zasloužily. Najdou si uplatnění v různých prostorách. Dají se použít i do venkovního prostředí. Zejména tam si najdou uplatnění v mnohých směrech.

U sodíkových výbojek se často můžete setkat s označením: vysokotlaké nebo nízkotlaké. Používají se zejména pro osvětlování venkovních ploch. Zajišťují tím větší bezpečnost, protože i v noci, když je všude v prostoru dokonalá tma dokážou osvětlit vysokou intenzivností daný prostor a to s nízkým příkonem. Jsou tedy opravdu kvalitní a zároveň efektivní. Používají se v okolí budov, hal, komerčních a administrativních objektů a na mnohých dalších místech v prostorách venkovních.