Sledování polohy chytrého telefonu můžete využít na cestách za rodinou a přáteli

O tom, že chytré telefony dokážou velice přesně lokalizovat svou polohu kdekoliv na planetě Zemi, není nutno dlouze hovořit. Každý majitel telefonu je tudíž snadno dohledatelný, (pokud jej má zrovna u sebe) a my bychom tuto vlastnost mohli využít ve svůj prospěch. Jistě byste dokázali vyjmenovat situace, kdy byste rádi zjistili, kde se právě nachází vaši přátelé. Může se to hodit ve chvíli, kdy máte s někým smluvenou schůzku a nejste si jisti, zda dorazíte včas, někdy může někdo z vaší rodiny bloudit ve městě a stačilo by jej vhodně nasměrovat, podle pohybu zařízení lze zjistit, zda se pohybujete správným směrem na předem určené místo, a zjišťování polohy může být i součástí topografické hry.
zařízení garmin

Program prošel mnoha vylepšeními a dnes je velmi spolehlivý

Program Glympse – Share GPS location je téměř deset let stará záležitost, za tu dobu zaznamenal mnoho vylepšení a jeho největší výhoda spočívá v tom, že stačí jen jediná instalace programu na sledovaném zařízení. Sledující osoba totiž může monitoring pohybu polohy sledovaného telefonu provádět na webovém rozhraní jednorázové stránky, kam získá přístup odeslaným odkazem.
Výhodou je také zaslání odkazu s textovou poznámkou, a jestliže dotyčný v programu zadá i cíl své cesty, na webovém rozhraní se zobrazí odhad doby, za kterou se pohybující osoba (telefon) v cíli objeví. Časový úsek sledování zařízení nastavíte v intervalu od 15 minut až do maximální hodnoty 12 hodin. Sdílení polohy je možné kdykoli přerušit a ukončit.
mapa a lupa

Sledování přes jednorázový webový odkaz

Aplikace efektivně pomáhá např. lidem, kteří cestují napříč republikou autem, a máte o nich přesnou zprávu, kde se aktuálně nachází. Můžete tomu přizpůsobit i svůj soudobý program a přichystat jim například pohoštění nebo jiné překvapení, přesně načasované do doby jejich příjezdu.
mapa pokladů
Odeslání sledovací jednorázové webové stránky je možné mnoha způsoby, buď e-mailem, nebo SMS zprávou, formou sdílení na sociálních sítích, skrze cloudové úložiště, ukládat jej lze i v poznámkovém bloku a několika dalšími způsoby.
Program pracuje také ve zjednodušené verzi Glympse Express, která se pouze liší tím, že monitoruje polohu zařízení bez zadání cíle cesty a výpočtu doby, za jak dlouho se monitorované zařízení v cíli objeví. V této verzi programu jste ovšem omezeni maximální sledovací dobou 4 hodiny. Na webovém rozhraní bude vidět vaše aktuální poloha po tuto dobu a přibližný odhad rychlosti, jakou se objekt pohybuje.

Publikováno v Web

Internetové nebezpečí, lupiči a lapkové

Pokaždé, když nám svitne spojení internetové nebezpečí, vidíme ihned virus, za virem vývojáře, ve vývojáři hackera a aktivistu za Anonymous, spoustu matrixových čísílek, které plynou v prostoru a také vaše peníze v jeho rukách, které si odnáší do banky. Tu mimochodem řídí Soros a illumináti a zednáři, ale tohle je část, kdy už se z vás stává poněkud paranoik.
google na monitoru 
My se dnes zaměříme na to, jak tedy na internetu postupovat nebo spíše, jak se uklidnit, když se něco náhodou stane.
 

1)Aktualizovaný software

Předně svůj počítač nebo zařízení ochráníte především pravidelnou aktualizací a updatem všech jeho komponentů, neboť každý nový patch v sobě zahrnuje mnohé úpravy, vylepšení a nástavbu, která také prošla nějakým vývojem a je speciálně mnohdy udělána tak, aby účinně vzdorovala aktuálním otázkám ohrožení osobní bezpečnosti na internetu. Zde je problém zejména tehdy, pokud máte tzv. pirátský software, jako pirátskou verzi windows atd., takové počítače jsou opravdu mnohem náchylnější na viry, malware apod., které můžete na internetu potkat.
šedý notebook 

2)Nikde nic nezadávat

O tomto již bylo napsáno spousta článků, většinou se jedná o případy, kdy vás stránka či pop-up window žádá, abyste zadali své osobní údaje a hesla – většinou pod pohrůžkou nějakého okradení nebo trestního stíhání. Takové zprávy ve vás mají vyvolat strach a zamezit jakémukoliv rozumnému uvažování, například proč by policie ČR hlídala erotické stránky s dospělými lidmi a dávala sankce těm, kteří kliknou na video s dospělými lidmi na scéně. Většinou jsou to pokusy rádoby podvodníků vylákat z vystrašených dětí, které se na pornostránky dívají, nebo z důvěřivých dospělých peníze.
čtení z laptopu 

3)Tajné údaje, hesla

Samozřejmě, pokud vám přijde email, kde vás někdo žádá o přístupové údaje – hloupost, je to nějaký vychytralec, který jenom rozesílá spam a čeká, kdo se chytne. Tvrdí to na všech stránkách, při každém přihlášení, při každé registraci a lidé stále naletí na starý trik – jsem admin a chci tvoje údaje. Nikdo od vás nemá žádné právo osobní údaje požadovat, proto si pro jistotu po kliknutí na takové odkazy projeďte počítač antivirem a jděte klidně spát.

Publikováno v Web

Kdy povolat na výpomoc profesionální zemní práce

Nezvládám to fyzicky – většina z nás není zvyklá na tvrdou manuální dřinu, i ti, co pracují manuálně, jako jsou zahradníci, zedníci, instalatéři a truhláři mají častokrát k dispozici různé stroje a mechanismy, s nimiž jde práce lépe od ruky a odpadá velká námaha. Jestliže se takovému člověku naskytne příležitost vykopat padesát otvorů pro zabetonování sloupků pro betonový nebo pletivový plot, může z toho i onemocnět.

výkopové práce

Je to ve svahu – svažitý terén je vždy náročnější a někdy je to i nad naše síly. Veškeré práce v prudkých svazích byste měli raději svěřit profesionálům, protože se tu také mohou vyskytnout různé komplikace, například pády s náčiním ze svahu, zlomeniny a pohmožděniny atp.

Nemám na práci čas – někteří fyzicky zdatní sportovci si mohou troufnout na výkopové práce, ale nemají-li na ně čas, vyplatí se oslovit profesionály. Týká se to zejména podnikatelů či zaměstnanců kteří jsou značně pracovně vytíženi, a není pro ně problém uvolnit ze svého rozpočtu částku pro profesionální firmu.

rezavý krumpáč

Podivné podloží – máte-li podezření, že budou zemní práce https://servisvirivychvan.cz/sluzby/vykopove-prace/ probíhat s komplikacemi kvůli podloží, raději to profesionálům oznamte předem. Může se to týkat například hutného jílu, pískovcových, žulových či čedičových kamenů, opukového, vápencového nebo břidlicového lomu, stavebních sutin a navážek atp.

Sesuvy půdy – za podezřelé podloží je považován i terén, který se sesouvá ze svahu, kupříkladu písečný přesyp, což jsou oblasti třeba v okolí horního toku řeky Lužnice anebo v blízkosti rekreační lokality Máchova jezera. Sesouvající se terén je nutné zajistit pažením, a k tomu je zapotřebí potřebné vybavení. Nezkušení amatéři si s tím většinou neví rady a mohou se tu také dopustit hrubých chyb, což by je mohlo stát i život. Hlubší výkopy mohou člověka i zavalit – usmrtit anebo těžce zranit.

Publikováno v Web

Erotika k lidskému životu neodmyslitelně patří

style=“margin:0cm 0cm 8pt“>Je obecně známo, že děti, které se rodí do prostředí láskyplného, a kde se rodiče na příchod potomka těší a očekávají jej s radostí, nemívají závažnější zdravotní problémy, bývají klidnější, vyrovnanější, spokojenější a šťastnější. A naopak děti nechtěné, odstrkované, nebo dokonce odkládané do dětských domovů či baby boxů mohou již odmalička být frustrované, trpět různými projevy alergií a civilizačními chorobami.

dívka na posteli

Příchod dětí na svět je vázán na erotiku a sex, zkrátka bez erotiky bychom tu nebyli mataharisalon.cz ani my, a stěží si dovedeme představit plodit děti jinak, než jedním z nejkrásnějších aktů, které v životě prožíváme. A tam, kde se rodiče na děti těší, bývá sex a erotika skutečně na úrovni a lze ji směle zařadit k tomu nejúžasnějšímu, co lidé v láskyplném vztahu spolu prožijí. V každém vztahu to však není růžové a zdaleka ne všechny páry prožívají to, co jsme zde naznačili, mezi lidmi panuje mnoho negativních vlastností, bojujeme se závistí, se žárlivostí, se závislostí na alkoholu a drogách, válčíme s ostatními v rámci mezilidských vztahů na pracovišti či ve škole to pak také přenášíme do partnerského soužití.

nahá dívka v přírodě

Možná vás už také napadlo, že by to chtělo nějakou pozitivní změnu, nějakou vzpruhu, něco, co nás navrátí zpět k sobě samému, kde si uvědomíme smysl života a jeho pravý význam. Chtělo by to navrátit erotice její přirozenou tvář, bez předsudků a kompromisů. Což to takhle zkusit s erotickými masážemi? Staví na docela osvědčených principech, které mnoha lidem ve vztazích schází – na jemných dotecích, na něze a pozornosti a na uvolnění psychických bloků skrze stimulaci erotogenních zón, a to nejen na penisu či vagíně.

Erotické masáže vám nabídnou více možností, masérka se přizpůsobí vašim požadavkům, pokud se jí svěříte a prozradíte svá oblíbená místa na těle, jejichž stimulace vás vzrušuje. K oblíbeným procedurám patří i masáž prostaty, svůdný tanec na klíně, masáž celým tělem body-to-body a také footjob.

Publikováno v Web

Čištění kanalizace

Jen málokdo ví, že je potřeba jednou za čas provést čištění kanalizace. Pokud chcete, aby se nevyskytly žádné nepříjemné problémy, které by byly s kanalizací spojeny, pak byste pro to měli něco udělat. Čím dříve se pro něco takového rozhodnete, tím lépe.

Určitě byste se ale do něčeho takového neměli pouštět sami. Bude mnohem lepší, pokud čištění kanalizace ponecháte na odbornících, kteří vědí, jak se co má nebo nemá dělat. Jedině tak docílíte toho, že vaše kanalizace bude čistá a hlavně bude fungovat bez problémů.

Nebojte se využít pomoci, která je vám nabízena.

Existuje velká spousta firem, které fungují nonstop. Jejich pomoc tedy můžete využít v jakoukoliv hodinu bude potřeba.

umyvadlo a mytí rukou

Možná se vám něco takového zdá nereálné, ale skutečně je tomu tak.

Začíná existovat spousta společností, které jsou k dispozici prakticky pořád. Jednou z těchto společností je i ta, která se zabývá čištěním kanalizace.

Pokud bydlíte v nějakém menším městě, rozhodně to nepředstavuje žádný problém. Nejen ve velkých městech je něco takového poskytováno.

Jestliže by vás zajímaly nějaké další informace, pak si je určitě vyhledejte. To, že budete informováni o něčem takovém, je rozhodně velké plus.

Nikdy nevíte, kdy bude něco takového potřeba.

Napadá vás otázka, jak se takové čištění kanalizace provádí? Je hned několik metod, které je pro něco takového možné využít.

Pokud byste se rádi o těchto metodách dozvěděli více, pak je zde jedna možnost, jak to zjistit. Jaká? Stačí, když zavítáte na oficiální web dané společnosti, kde se dozvíte informace nejen o metodách, ale také o ceníku služeb apod.

kočka a kanál

Nebojte se něco takového vyzkoušet. Rozhodně vám to nijak neublíží. Ba právě naopak. Může to skutečně pomoci.

Nejlepší je na tom všem to, že je opravdu jedno, zda se jedná o dům rodinný, či bytový. Ti, kteří se zabývají čištěním kanalizace, nemají s ničím problém.

Zkuste něco nového i vy.

Publikováno v Web

Zlozvyky blogerů

Možnost mít vlastní stránku má kdokoliv, ale pokud ji začnete sdílet, měli byste se vyvarovat některým hrubým chybám, neboli zlozvykům, které se šíří mezi blogery jako vir. Pokud vás na něj někdo upozorní, samozřejmě konstruktivně, měli byste zapřemýšlet, jestli opravdu neděláte něco špatně. Pokud tento zlozvyk přetrvá, pravděpodobně nebudete mít takové možnosti v případě spoluprací a přijdete o mnoho čtenářů.
 lepítko na monitoru
Špatný pravopis
Není nic, co by bylo více nevzhledné, jako špatný pravopis. Text si kontrolujte klidně několikrát a pokud víte, že pravopis není vaší silnou stránkou, nechte text zkontrolovat jiné. Pokud text obsahuje mnoho chyb, obzvláště u těch, které bijí do očí, čtenář odejde a dál se o téma zajímat nebude. A nezáleží na tom, zda-li se o dané téma zajímá nebo ne.
 
Nevzhledný design a barvy
Pokud zvolíte barevný text, například červený, na modrém pozadí, text bude nepříjemný na čtení, a tudíž váš největší úspěch bude, když jej váš návštěvník vůbec začne číst. Pravděpodobně článek ale ani nedočte. Stejně tak není příliš lákavé pozorovat design, který je neuspořádaný, fotografie jsou smrsknuté a nehodí se k sobě. Někteří experti přidávají fotografie, které vůbec nesouvisí s článkem, nebo se k němu nehodí. To také není správný postup.
 růžová obrazovka tabletu
Fotografie
Kámen úrazu jsou fotografie. Nejen, že byste si měli dávat pozor na autorská práva, ale také na to, kolik fotografií do článku vložíte. Je pochopitelné, že se chcete podělit o všechny fotografie v případě, že se vám jich povede mnoho. Ale čtenář nepotřebuje koukat na stejný postoj desetkrát. Je třeba si dávat pozor i na to, aby nebyly příliš velké a nenačítaly se na stránce moc dlouho. Nikomu se nechce čekat dlouho a čtenář raději odejde, než aby čekal na načtení každého obrázku. Stejně tak si hlídejte, aby nebyly moc malé a na webu rozpixelované. Je to nevkusné a žádnému oku nic takového lahodit nebude.
Pokud se s něčím podobným na svém blogu setkáte, ihned se pokuste tento problém vyřešit, abyste zbytečně nepřišli o případné zájemce.

Publikováno v Web