Větší bezpečí vašich zaměstnanců


Ve velkých průmyslových areálech a logistických centrech se vaši zaměstnanci často pohybují venku ve večerních i nočních hodinách. Umístění areálů mimo centra měst může znamenat, že se vaši zaměstnanci necítí bezpečně a tma v rozlehlém areálu je děsí. Důležité je myslet v první řadě na perfektní osvětlení venkovních prostor. V takovém případě jsou řešením výkonná svítidla.

Metalhalogenidová výbojka se postará o vysoký výkon při minimální spotřebě energie. Dobré osvětlení venku je prvním krokem k tomu, aby se vaši zaměstnanci cítili v areálu firmy příjemně.

prosklená fasáda

Bezpečnost práce začíná u osvětlení

Večerní a noční vykládání zboží je běžnou praxí. Pro manipulaci s hodnotným nákladem je třeba zajistit dostatečné osvětlení. Jedná se především o prevenci nejrůznějších úrazů, které mohou vzniknout při špatné viditelnosti. Úrazy, které vznikají při výkonu práce představují velké riziko finančních nákladů. Často dlouhodobé léčení je nepříjemné pro pracovníka i pro jeho zaměstnavatele, který musí řešit zastoupení po mnoho měsíců. Pracovním úrazům se dá předcházet, pokud myslíte na vhodné podmínky při práci. Dostatečné osvětlení je jednou z nezbytných podmínek.

veselý řemeslník

Večery na zahradě

Kdo z nás by nechtěl trávit venku na zahradě co nejvíce času? Od prvních jarních dnů nás počasí láká k dlouhému posezení, ke grilování a v letních měsících i ke koupání. Jak si užít tuto dobu co nejdéle? Zakoupit si na zahradu perfektní osvětlení pro exteriér. Výkonná halogenová světla dají vaší rodině mnoho hodin navíc, které byste jinak trávili doma u televizní obrazovky. Prohlédněte si výkonná svítidla. Zpříjemní vám pobyt na zahradě a prodlouží dobu, kterou strávíte venku. Naplánujte si pořídit osvětlení co nejdříve. Hezké počasí trvá jen pár měsíců, určitě jej nechcete promeškat. Na venkovní osvětlení je třeba také myslet při plánovaných rekonstrukcích a u novostaveb.