Mějte za ušima

Když máte za manželku člověka, který nemá rád stereotyp a pořád musí něco v bytě měnit a předělávat, buď si musíte zvyknout, nebo se rozloučit. Je to totiž dost náročné. Pokud se hýbe jen nábytkem sem a tam, to ještě jde. Pokud se musí malovat každou chvíli, to už je horší. Pokud ovšem musíte dělat malé stavební úpravy a kupovat kusy nábytku jednou za dva roky, to už se dá jen těžko vydržet. Zvláště tehdy patříte-li k normálně lenivým lidem.

zástrčka

Zamyslete se nad tím, proč se tak ve Vašem životě děje. Možná chce Vaše paní docílit dokonalého bydlení, a proto potřebuje stále něco měnit. Aby vše viděla a vyzkoušela v reálu. Vy se můžete jen pasivně zúčastňovat, nebo přihlížet. Nebo to také vydržet nemusíte vůbec.

Jestliže se po Vás chce i to, abyste každou chvíli vyměňoval zásuvky a vypínače, tak to už je příliš, viďte. Nakonec nejste ani elektrikář a z elektřiny máte respekt.

Ale nad tímto problémem můžete přece jen malinko vyzrát.

Když se zamyslíte, určitě Vám bude vyhovovat alespoň tuto výměnu nedělat každou chvíli. Je to jednoduché zařídit. Pořiďte takové zásuvky a vypínače https://www.lightpark.cz/vypinace-a-zasuvky-schneider/, které se vyrábějí v celých sadách. Pořiďte je v neutrální barvě, ale ve stejném designu. Prostě v takovém designu, který nebude proměňovanému prostoru vadit. Zůstanou totiž navždy.

Ať budete mít vymalováno zeleně, modře, nebo jen vybíleno, pořád zůstanou zásuvky a vypínače dokonalým doplňkem celého prostoru.

Dokonce ani pohyb nábytku nebude vadit, protože barevně neutrálním zásuvkám a vypínačům, ale přesto v nejmodernějším designu nebude vadit ani to, když budou vidět. Když prostě nebudou schované, třeba za sedací soupravou.

modrá zásuvka

Mohou být prostě viditelné. Protože jsou dokonalé.

Vám ubyde práce se soustavným přiděláváním zásuvek a vypínačů na zdech právě v momentě, kdy vymalujete místnost jinou barvou. A Vaše paní? Ta ani nepozná, že není něco jiného. Naopak. Bude Vás ubezpečovat, že těch skvělých zásuvek a vypínačů se ani nedotknete!