Nový start pro vaše podnikání

Jako řadový zaměstnanec jste se mohli spolehnout na to, že vám každý měsíc připíše banka částku výplaty od vašeho zaměstnavatele na váš účet. Byla to však velmi malá částka a vás lákala možnost, začít vlastní podnikatelskou dráhu a zkusit, zda bude mít váš nápad šanci na úspěch. Po drobných nesnázích v počátečním období se vám konečně začalo dařit a vše se vyvíjelo správným směrem. Mohli jste investovat do dalšího rozvoje společnosti a přijmout nové zaměstnance.

bezdrátová myš

Méně zakázek na příští měsíce
Váš produkt je však sezónní a vy musíte vždy čelit poklesu objednávek v určitém období v roce. Pro takové nesnadné období jistě potřebujete náležitou finanční podporu. Banka vám však bohužel odmítla úvěr poskytnout. My se k vám zády neotočíme.

Co vám nabízíme
Naše hypotéka bez registru je přímo určena pro podnikatele, kteří prostředky získané z úvěru použijí pro rozjezd, nebo podporu svého podnikání. Tedy přímo pro vás! Mysleli jsme na to, abychom nabízeli co nejvýhodnější podmínky, a proto se můžete těšit na nízkou úrokovou sazbu i na možnost rozvrhnout si splácení úvěru na delší časové období.

odborné čtení

Další výhody půjčky
Jsme si vědomi toho, že podnikatelské prostředí je velmi proměnlivé a že se může jednat pouze o krátké období, kdy se vám vaše obchody nedaří. Proto nabízíme možnost, kdykoliv úvěr splatit najednou a bez dalších poplatků nebo sankcí. Rovněž vám umožníme vkládat mimořádné splátky a snížit si tak dlužnou částku kdykoliv v průběhu splácení úvěru.

Jak nás kontaktovat
Schůzku s naším poradcem si můžete dohodnout prostřednictvím našeho kontaktního formuláře. Často však není nutné ani osobní setkání. Ve většině případů je možné vše vyřídit online. Na schválení žádosti o úvěr nebudete dlouho čekat a již brzy můžete aktivně pokračovat ve svém podnikání. Proč ještě váháte? Vyplňte kontaktní formulář co nejdříve.