Zábava pro nové tisíciletí

Chcete si užívat moderní zábavu i se svými přáteli a nechcete jen sedět doma u počítače? Pak zkuste Laser game a uvidíte, zdali se vám zalíbí.

Zábava pro nové tisíciletí

Člověk se dokáže zabavit mnoha různými způsoby. Někomu stačí si pár desítek minut denně přečíst pár řádek v knížce a je nabitý energií do dalších dní, jiní třeba zase hodiny vysedávají u počítače a hrají sami nebo prostřednictvím internetu se svými kolegy různé počítačové hry. Nic proti ničemu, jsou to jistě bohulibé koníčky, ale chtělo by se to alespoň jednou za čas trošku hýbat. Člověk, který celé dny sedí v práci a pak sedí i během vykonávání svého koníčku si říká o nadváhu, případně obezitu, a to už může ohrožovat zdraví.

Aztec (10)

Chcete-li vyplavit do těla trochu endorfinů a zároveň se královsky bavit, máte dnes celou řadu zajímavých možností. Můžete třeba navštívit laser game praha, kde zažijete třeskutou zábavu a zároveň si dáte trochu do těla. Jedná se o ideální kombinaci zábavy.

Nebezpečné to není

Pokud bychom měli laser game k něčemu připodobnit, tak by to byl asi paintball. Některé hry mají obdobná pravidla, a tak se liší hlavně prostředím, respektive prostředky, které se používají. Zatímco u paintballu po sobě jednotlivé skupiny střílí relativně nebezpečnými kuličkami napuštěnými barvivem, v tomto případě po sobě účastníci hry pálí pouze světlem. Nepředstavujte si žádné Hvězdné války, tyto paprsky nejsou rozhodně smrtící, právě naopak. Jedná se sice o koncentrované, ale jinak slabé světlo, které vám určitě nemůže, jakkoliv ublížit. Jeho prostřednictvím se jen započítávají zásahy. Tak nemůže nikdo podvádět.

lasergame_aztec04

Objednání předem

Stejně, jako když chcete hrát na nějaké solidní úrovni paintball, tak i do laser game si musíte objednat prostory. A to někdy není jednoduché, jelikož se jedná o stále populárnější hru, a tudíž je potřeba provést objednání v dostatečně dlouhém předstihu. Hodně záleží na datu. V případě, že máte s přáteli čas třeba v úterý, dlouho čekat na volný termín nebudete, ale víkendy jsou většinou zarezervované na týdny dopředu.