Pár dní volna

Máte možnost na chvíli vypadnout ze svého pracovního stereotypu a jet si někam odpočinout. Ať již aktivně nebo pasivně. Využijte ji!

chaty

Kudy kam

· Za památkami
Letecky na víkendový pobyt do Paříže, Londýna, či Říma. Nebo do matičky Prahy, v klidu projít památky a večer do divadla. Nabízí se také Český Krumlov, Brno, trochu opomíjená Ostrava, Liberec nebo menší městečka konkrétními památkami, jako třeba Velké Losiny, kde jsou známé staré papírny, které stojí za návštěvu. Na podrobnosti se můžete podívat na .

výlet

· Za přírodou
Krkonoše a výšlap na Sněžku, či Labskou boudu. Šumava s jejími přírodními krásami. Nebo skalní města v Českém ráji, či Českosaském Švýcarsku. Nebo na kole kolem Lipna, Máchova jezera nebo podél Labe. Zajet se dá i na několik dní k našim bratrům Slovákům do Tater.

· Za wellness
Odpočinek v lázních Luhačovice, Velichovky, Bělohrad nebo v těch západních – Karlovy Vary, Mariánské, či Františkovy Lázně. Spoustu pobytových balíčků s wellness nabízí i různé hotely a penziony po celé České Republice. Stačí sednout na pár hodin k internetu a vybírat a vybírat. Výhodné jsou i pobytové vouchery na slevových serverech. Před koupí si ale ověřte, zda je Vámi vybraný termín pobytu volný.

odpočinek

· Na chalupu
Vaši nebo půjčenou od známých. V létě na borůvky a jiné lesní plody, na podzim na houby, v zimě na lyžovačku, na jaře za prvním sluníčkem. Ideálně bez signálu a bez wi-fi.
Někdo si může říci, že na pár dní se nikam jezdit nevyplatí a je to zbytečné vyhazování peněz. Pokud ale zůstanete doma, málokdy si opravdu odpočinete. Pořád kolem sebe vidíte nějakou práci, strávíte víc času v kuchyni vařením a neutečete Vašemu každodennímu stereotypu. Odjet pryč, ať už za hranice vesnice, města, kraje nebo státu, Vám určitě prospěje.