Dokážeme vám bezbolestně pomoci

Mnoho lidí dnes trápí civilizační choroby a všichni hledají snadné a rychlé cesty, jak se jich zbavit. Problém je často v tom, že se snažíme řešit pouze následek a ignorujeme příčinu.


celostní vyšetření

V rámci předcházení potížím je základem zdravý životní styl, který zahrnuje vyváženou a plnohodnotnou stravu, dostatek pohybu a kvalitního odpočinku. Tak co? Dopřáváte si ode všeho, nebo se zanedbáváte? Předcházet různým onemocněním a zdravotním potížím je jednodušší, než se na první pohled zdá, stačí o sebe trochu pečovat.

Co ale v případě, že už vás nějaké potíže dostihly? Zaleží na tom, jak jsou závažné. Cokoliv, pokud s tím přijdete k lékaři včas, se dá řešit velmi snadno.
Jasným příkladem jsou hemeroidy, pokud je odhalíte včas a přijdete se svým problémem k lékaři, je řešení rychlé v podstatě bezbolestné. Léčba hemeroidů v jejich počátečním stádiu probíhá ambulantně a nijak vás neomezí ve vašem běžném životě. Lékař stanoví diagnózu a v návaznosti nejvhodnější způsob ošetření, aby vše proběhlo hladce. Po zákroku můžete okamžitě odejít domů, nejste nijak omezeni v běžném životě.

tým lékařů

Po ošetření můžete jít normálně do práce, zákrok trvá jen krátkou dobu. Během něj je použito pouze lokální anestetikum, není tak narušena vaše schopnost soustředění nebo koordinace, můžete proto po zákroku odjet autem nebo se vrátit do práce. Snažíme se naše klienty co nejméně omezit v běžném životě.

Na co je potřeba myslet, než poprvé přijdete?

– Čím dříve přijdete, tím lépe.
– V prvních stádiích je problém nejsnáze léčitelný.
– Objednejte se předem, odporučení obvodního lékaře není potřeba.
– Po zákroku můžete pociťovat mírné nepohodlí, to je v pořádku.
– Rekonvalescence trvá v průměru týden.
– Je potřeba dodržovat zdravou životosprávu.
– Vždy se řiďte doporučením ošetřujícího lékaře.

zdravý jídelníček

Naše služby jsou dostupné všem, kteří o ně mají zájem, jsme soukromá klinika a naše čekací lhůty jsou krátké. Díky tomu se můžeme všem našim pacientům věnovat na individuální úrovni a péče o vás bude skutečně prvotřídní.