Odměna a zábava pro žáky

I k výuce různé školní výlety bezesporu patří. Otázkou ovšem zůstává, kam se se žáky vydat, aby taková akce opravdu stála za to a všechny zúčastněné bavila? Objednejte si některou z nabízených akcí u nás a věřte, že úspěch máte zaručen. Žáci se podívají do zajímavých míst a prostor, zapojí se do různých zábavných i vzdělávacíchaktivit, takže si z takovéhoto výletu i něco odnesou. Naše akce jsou vhodné jak pro žáky prvního, tak i druhého stupně. Nabízíme akce, které nadchnou jak žáky, tak i učitele. Čekají na vás různé akce a aktivity, zábavně-výukové programy, ale i spousta zábavy a her. Pro učitele také odpadají činnosti v podobě různých zařizování a hektických přesunů z místa na místo, protože veškeré programy a aktivity se konají v jednom bodě, bez nutnosti zdržujících a často hektických přesunů.

děti

Nabízíme jednodenní i dvoudenní výlety. Při dvoudenních výletech je zajištěno stravování v podobě snídaně, oběda nebo obědového balíčku a večeře.

Jaké jsou možnosti aktivit a akcí

– jízda na čtyřkolkách
– lezení na horolezecké stěně
– střelba z luku
– návštěva hradu
– návštěva zoo
– prohlídka aquárií a terárií

Odměňte a potěšte žáky některým z našich zábavně-vzdělávacích programů a vezměte je na některý z nabízených jednodenních nebo dvoudenních výletů. Čekají vás hodiny plné zábavy, hraní, poznání a vzdělání zábavnou formou, nová místa, a především nevšední zážitky, na které se nezapomíná. Děti budou rádi plnit stanovené úkoly a zábavnou formou poznají nové druhy zvířat, nahlédnou pod pokličku pekařských dovedností, vydají se na putování do pravěku, kde na ně budou čekat různé hry a úkoly. Nudit se zkrátka nebudou.

zoo

Vyberte si z široké nabídky našich programů a zarezervujte si některý z nabízených termínů. Nevšední a pestré zážitky na sebe nenechají dlouho čekat.